Ženská symbióza: Tipy, co darovat k výročí, vodnice, či jen proto, že ji chcete potěšit

Už jste četli?

Pokud chcete svoji polovičku opravdu překvapit, ale nevíte se rozhodnout, do čeho se vyplatí investovat (nejen finančně, ale také aby to mělo emocionální hodnotu), máme pro vás několik tipů. Věřte, že toto potěší nejedno ženské srdce a duši.

Pro potěšení, ale s přidanou hodnotou
Ručně dělané a malované vázy od designérky Veroniky Švábeníkovej, jsou hotovým malým pokladem. Mramorový dekor, který je tvořen směsí oxidů, glazury a dalších složek se nanese na vodní hladinu, do které se samotná váza postupně ponoří.

Barvy se na ni nachytají a tím se vytváří unikátní struktura. Právě díky této technice je každý kousek absolutní originál. Pokud žena po vašem boku patří mezi milovnice umění, toto je určitě ta správná volba.

Výjimečnost k vodnice patří
Většina žen nedá dopustit na dárky, které mají pravou emocionální hodnotu. A tento anděl z dílny mladé české šperkařka – Anny Kristýna Sion se jednoznačně řadí do dané kategorie. Ochrana, požehnání, čistota, nevinnost, něžnost a láska je vše, co odráží.

Splnění zázraků je pocit, který jím obdarovaná žena nabude. Navíc jde o jakýsi malý klenot, který můžete nakonec prodávat z generace na generaci. Za nás rozhodně ano!

Ikonická kabelka je něco, co vždy ženu potěší. A ano, přesně takovou, najdete iv lokální tvorbě, u nás doma. Manželé Veronika a Bastien stojí za značkou jedinečných, ručně vyráběných kabelek Verbua. Vzácné řemeslo a know how si přinesl s sebou Bastien z Francie, kde se Brašnářství věnoval jeho otec.

Poctivost, kvalita a láska k řemeslu, jsou věci, které dělají tyto malé ženské radosti dokonalými. Navíc můžete své lásce darovat skutečně originální kousek s věnováním, či její iniciálami.

Při výročí hrají symboly speciální úkol
Výročí je vždy velkým milníkem ve vztahu. A vlastně je jedno, jestli je kulaté nebo ne. Právě daný medailon z dílny slovenské šperkařské špičky – Greg & Rich je kousek, který se stane rodinným klenotem. Personalizované zlaté medailony s poselstvím jsou totiž dárky s opravdovou hodnotou.

Můžete své drahé nechat vygravírovat tajnou šifru, které budete rozumět jen vy, osobní vzkaz, datum svatby, či jména děti. U verze s diamanty, to může být za každé dítě diamant – bílý a černý, které představují vaše poklady, případně vás dvou (tak jako bez noci nemůže být den, nedokážete být jeden bez druhého). Je to jen na vás. A právě různorodost, činí tento dárek zcela jedinečným.

- Komerční sdělení -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -spot_img

Více od autora

- Komerční sdělení -spot_img