Nový seriál Emily in Paris způsobil ve světě šílenství. Zamilovali si ho lidé z celého světa

Už jste četli?

Seriál Emily in Paris má na svědomí režisér Darren Star, který vytvořil i jiné ikonické show, mezi které patří například seriály Sex ve městě či Beverly Hills 90210. Už od těchto formátů tak lze odvodit to, jakým směrem se uběhne i tato novotina. Darren zůstal věrný mírně kýčovité romantickému žánru, který však okořenil vtipem, ironií a v neposlední řadě příjemnou atmosférou, která diváka provází během sledování všech částí.

Hlavní hrdinkou příběhu je Emily, kterou ztvárnila britská herečka Lily Collins. Jednoho dne dostane výjimečnou nabídku – a to v jednom z nejlukrativnějších evropských měst. Jak již název napovídá, jde o Paříž, kde má mladá Američanka působit na pozici marketingové manažerky v reklamní agentuře. Jak to však bývá – změna prostředí nepřináší jen pozitiva. Už od prvního momentu si Emily nesedne se svou šéfkou, která jí z času na čas řádně znepříjemňuje život. Nemluvě o kulturních rozdílech, které jí mírně komplikují adaptovat se. Nepomáhá jí přitom ani fakt, že francouzsky neumí ani ceknout a počet lidí, které v zemi zná, se dá spočítat na jedné ruce.

Seriál Emily in Paris má za sebou zatím úspěšnou první sérii, ale vzhledem k tomu, jaký šílenství způsobil, nelze pochybovat o tom, že se dočkáme i dalších. Není se čemu čudovať- tato show je skvělým odpočinkovým doplňkem a její jemně povrchní, ale přece kvalitně zpracovaný děj, si vás získá už od první epizody. Co je však ještě lépe – nejen vás, ale i vašeho partnera! Podle dosavadních zveřejněných názorů přesně toto seriál, kteří si nezdráhají se svými půlkami podívat ani muži …

- Komerční sdělení -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -spot_img

Více od autora

- Komerční sdělení -spot_img