Velký erotický horoskop. Těchto pět znamení to v ložnici ví pořádně roztočit

Už jste četli?

Býk
Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou považováni za největších milovníků. Zažijete při nich to, co při málokom – Býci jsou totiž mimořádně chápaví a už při jemném označeních vám dokáží jakoby číst z mysli a tím pádem splnit vám i ty nejtajnější přání. Nemusíte se bát, že by při sexu dívali na své potřeby, právě naopak – častokrát jejich totiž rajcuje právě touha uspokojit svého partnera víc, než cokoliv jiného. Nemluvě o tom, že i když se tato znamení zdají příliš chladné a tvrdohlavé, v posteli poznáte jejich stránku, o které jste netušili – jemného, ​​citlivého a vášnivého milence. Takové překvapení vždy potěší!

Rak
Už odjakživa je Rakem připisována citlivost. Ta je pro ně nezbytná i na začátku, nejlépe v podobě předehry. Pokud si partnera narozeného v tomto znamení získáte a ukážete mu, že pro vás hodně znamená, máte se na co těšit. Toto znamení je schopné udělat to, co vám uvidí na očích a můžete si být jisti, že sex s Rakem nebude nikdy žádným stereotypem. Jinak věděli jste, že právě toto, na první pohled citlivé a něžné znamení, se dá přemluvit téměř na cokoli? Nuže, pokud toto není jeho výhoda, tak už nevíme co!

Lev
Lvi jsou v ložnici mimořádně vášnivé. Už od přírody totiž obdivují krásu jakéhokoliv lidského těla a při milování se ho doslova nemohou nabažit. Pokud se zahledíte do člověka narozeného v tomto znamení, máte se na co těšit – sex s ním totiž nikdy nebude žádná nuda. V posteli se nemají problém poddat partnerovi, ale zároveň ani převzít iniciativu. Dávejte si však pozor – lev se skutečně dokáže odvázat až tehdy, když vidí, že jeho emoce jsou opětované a že člověk, který se s ním rozhodl vyspat, si to užívá minimálně tak, jako on. Je dost pravděpodobné, že právě Levy vědí být milenci, na kterých nezapomenete do konce života.

štír
Sex je pro Štírů zcela přirozený. Nikdy nad ním dlouho nepřemýšlejí, prostě jsou stále intenzivní a vášniví. Pokud si chcete milostné hrátky užít co nejvíce, nechte je převzít kontrolu, přesně to je totiž dokáže namotivovat k lepšímu výkonu. Štíři milují výzvy a pokud máte pocit, že o vás vaše polovička nejeví zájem, zkuste ji popíchnout a vyvolat menší žárlivost. Teprve potom zažijete skutečnou show, o jaké se vám ani nezdálo. Toto znamení toho snese opravdu hodně a k tomu hodně i vydrží.

Vodnář
Jednou z hlavních charakteristických rysů Vodnáře je jeho tvořivost. Ta se projevuje i v posteli – Vodnáři mají neustále chuť experimentovat, což je zárukou, že jejich sex není nikdy nudný a už vůbec ne jen tak z povinnosti. Jeho nevýhodou však je, že v první řadě dívají na vlastní potřeby, až tak na potřeby partnera, ale to není nic, co by se nedalo otevřeným rozhovorem odstranit. Když si to s partnerem vyjasnit, čekají vás noci, ale i rána plné příjemných překvapení. To, jak je možné, že to Vodnáři umí vždy a za všech okolností, je záhadou.

- Komerční sdělení -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -spot_img

Více od autora

- Komerční sdělení -spot_img