Schuslerovi soli užívám pravidelně a cítím se skvěle

Už jste četli?

Schuslerovi soli, které často lidé hledají pod tímto pojmem, mají správný název Schuslerovy soli. V každém případě jste je mohli také hledat pod pojmem buněčné soli, tkáňové minerální soli a podobně. Ať tak či onak, pokud jste tohoto zázračného pomocníka nalezli stejně tak, jako já, jistě víte, o jak výtečného společníka se jedná. Schuslerovi soli užívám ve formě pastilek již více jak rok a musím se přiznat, že se cítím naprosto skvěle. Z tohoto důvodu jsem je doporučila také mé mamince, která trpí celou řadou chronických zdravotních problémů a její psychické pohodě její zdravotní stav bohužel nepřidává. Poté, co ovšem začala stejně tak, jako já užívat Schuslerovi soli, začala se cítit mnohem lépe, a to nejen po zdravotní, nýbrž také po psychické stránce. 

Schuslerovi soli a Bachovy květové esence

Schuslerovi soli je vhodné užívat společně s Bachovými květovými esencemi. Bachovy květové esence jsem znala již z dřívějších dob a nyní jsem se k nim opět vrátila. Doporučila jsem je také své mamince, která se s nimi rovněž cítí šťastněji po psychické stránce.

Dr. W.H. Schüssler se podílí na úspěchu Schuslerovi soli

Název Schuslerovi soli je odvozen od dvanácti základních minerálních solí, které se zejména nacházejí v našich tkáních a také v buňkách. Lékař a také významný homeopat Dr. W.H. Schüssler. Letitá zkušenost totiž poukázala na to, že naše tělo soli a různé minerální živiny velmi těžce přijímá ale naopak velmi dobře je dokáže přijmout především v homeopatické podobě. Z tohoto důvodu jsou Schuslerovi soli skvělou volbou pro všechny, kterým není množství minerálních látek v těle lhostejné. 

Maminka i já jsme spokojené

Maminka Schuslerovi soli užívá zhruba šest měsíců a tvrdí, že výsledek je skutečně znát. Dokonce začala i navštěvovat místní klub pro seniory, kam se jí chodit vůbec nechtělo, jelikož se necítila ve své kůži. A i přesto, že její zdravotní problémy samozřejmě stále přetrvávají, zdravý přístup k životu a psychická kondice jí pomáhají jít stále dále a užívat si každého dne. 

- Komerční sdělení -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -spot_img

Více od autora

- Komerční sdělení -spot_img