Praktický lékař by vás měl dokonale znát. Snáze a lépe odhalí vaši nemoc

Už jste četli?

Rodinný lékař byl v minulosti samozřejmostí u všech zámožnějších rodin. Takový lékař měl přehled o všech členech rodiny, také o poměrech v rodině, nezřídka se účastnil i rodinných oslav. Jakoby patřil do rodiny. Díky tomu měl naprostý přehled o tom, kdo jakou nemocí v rodině trpí, k čemu mají její členové sklony, jakým životním tempem a stylem žijí…

Dnes to tak sice není, ale je dobré, když je praktický lékař ten, komu se s čímkoli svěříme, důvěřujeme mu a on pak ví, co nás trápí, co prožíváme, jaké nemoci řešíme… To platí i pro děti a dorost.

Kvalitní lékařka MUDr. Matějková Třebíč a Rokytnice nad Rokytnou

Máte to blízko do Třebíče či Rokytnice nad Rokytnou? Anebo jste přímo z těchto měst? Pak můžete využít služeb kvalitní praktické lékařky pro děti a dorost, MUDr. Miloslavy Matějkové. Nabízí i píchání náušnice, nadstandardní výkony, jako např. nepovinné očkování, a to pro celé rodiny. Očkovací látky jsou k dispozici v ordinaci.

Lékař provádí i test CRP, při jehož provedení rozezná, zda jde o virovou nebo bakteriální infekci. Vyšetření se provádí z kapilární krve.

Než se vydáte k paní doktorce, je dobré je telefonicky kontaktovat, a to na tel. č. +420 568 850 220 nebo na mobilním telefonu +420 739 051 939. Ordinace se nachází na adrese Dělnické nám. 834/14 v Třebíči.

Praktická lékařka MUDr. Matějková spolupracuje s pojišťovnami VZP, ZPMV ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna a Odborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví.

Paní doktorka má ordinační hodiny v ordinaci Třebíč každý den dopoledne a v úterý a středu i odpoledne. V ordinaci Rokytnice nad Rokytnou ji najdete v pondělí a ve čtvrtek od 11 – 13 hodin.

Kontaktujte ji na tel. č. +420 739 051 939 a domluvte se na podrobnostech.

- Komerční sdělení -spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -spot_img

Více od autora

- Komerční sdělení -spot_img